Hauraton odwadniania

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

Blog

 

Dlaczego rozsączanie wody opadowej jest ważne?

W dobie industrializacji coraz gęściej utkanej sieci infrastrukturalnej w znaczącym tempie uszczuplają się zasoby terenów zielonych, parków czy nasadzeń ulicznych. Rozsączanie wód opadowych może pomóc w przywróceniu wód do naturalnego obiegu oraz zapobiec zalewaniu lub podtapianiu terenów utwardzonych.

DRAINFIX TWIN rozsączanie wód opadowych

Świąteczny konkurs choinkowy 2020

Zeszłoroczna, początkowo tajemnicza "akcja choinka" i konkurs z nią związany, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego i w tym roku postanowiliśmy, że dostarczamy do Waszych biur i pracowni odrobinę świątecznego klimatu, kliknijcie poniżej i zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was w tym roku!

Stormwater Poland 2020
 

Stormwater Poland 2020

Każdego dnia będziemy obecni, a także weźmiemy czynny udział w poszczególnych punktach programu. Duża część uczestników STORMWATER Poland 2020 zgłosiła swój udział w warsztatach praktycznych, które odbędą się pierwszego dnia Konferencji (03.03.2020).

Stormwater Poland 2020

PRODUKT ROKU 2019 - Odwodnienie liniowe FASERFIX®KS+

Systemy odwodnień liniowych FASERFIX®KS+ od HAURATON zostały docenione przez ekspertów e-petrol.pl.
Konkurs zorganizowany przez portal e-petrol.pl miał na celu wyłonienie najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań dla branży paliwowej.

FASERFIX KS+ produkt roku

Wykłady HAURATON podczas konferencji Millennium Gazeta Budowlana

Wykłady HAURATON podczas Millennium GB - Katowice i Wrocław

HAURATON na STORMWATER POLAND 2020

HAURATON na STORMWATER POLAND 2020

25 lat HAURATON w Polsce

25 lat HAURATON w Polsce

Warsztaty z DRAINFIX CLEAN podczas PZITS w Warszawie

Warsztaty DRAINFIX CLEAN podczas PZITS w Warszawie

HAURATON Polska Patronem Strategicznym Warsztatów PZITS

HAURATON Polska Patronem Strategicznym Warsztatów PZITS

Wykłady HAURATON Polska podczas seminarium dla Budownictwa i Infrastruktury Drogowej

Wykłady HAURATON Polska podczas seminarium dla Budownictwa i Infrastruktury Drogowej

Na początku września przeprowadziliśmy wykłady podczas Seminarium Pomorskiego (SOPOT, 03.09.2019) oraz Seminarium Kujawsko-Pomorskiego (BYDGOSZCZ, 04.09.2019).
Tematem przewodnim były rozwiązania dla Budownictwa Drogowego i Infrastruktury Drogowej.

Szkolenie HAURATON i HAWLE w Pieninach

Integracja i szkolenie w Pieninach

Szkolenie produktowe czy sporty ekstremalne?
A może by tak połączyć jedno i drugie?
Razem z naszym partnerem, firmą Hawle Fabryka Armatury mieliśmy okazję gościć Klientów z południowej i centralnej Polski na wspólnym wyjeździe integracyjno szkoleniowym w Pieninach.

17. czerwca - Światowy Dzień Zapobiegania Pustynnieniu i Suszy

Światowy Dzień Zapobiegania Pustynnieniu i Suszy

Światowy Dzień przeciwdziałania Pustynnieniu i Suszy ma nam przypominać, że wspólny wysiłek podejmowany przez ludzi na całym świecie może w znacznym stopniu ograniczyć i zapobiec procesom pustynnienia. Poznaj nasze metody dbania o środowisko i dowiedz się, w jaki sposób pomagamy w zachowaniu równowagi w gospodarowaniu wodą deszczową.

XIV TENNIS ART 14-15 czerwca 2019 r. dla Dzieciaków Chojraków

Bardzo cieszymy się z naszego udziału w XIV edycji Charytatywnego Deblowego Turnieju Tenisowego.
Stawka jest wysoka - przede wszystkim pomagamy Dzieciom z Oddziału Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego. Dotychczasowe aukcje pozwoliły na zebranie niemal 883 tysięcy złotych. 

czytaj więcej

TENNIS ART CUP 2019
 

GKS? Nikiszowiec? A może już inna wizytówka miasta?

Jakie jest Wasze pierwsze skojarzenie z miastem Katowice?
Czy wspomniany GKS, czy kultura, muzyka czy może świat gamingowy?
Nie ulega wątpliwości, że stolica Górnego Śląska już każdemu pozytywnie się z czymś kojarzy.

A przemiana Katowic ciągle zadziwia.

KTW Katowice Realizacja
 

Światowy Dzień Wody 2018

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jakie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

Hauraton Naturalnie
Światowy dzień wody
 
 

Kalendarz Kobieca Strona HAURATON 2018

Kalendarz Kobieca Strona HAURATON 2018zoom


"Kobieca strona HAURATON 2018" to trzecia edycja kalendarza z portretami naszych koleżanek, które współtworzą zespół HAURATON Polska. Pierwsze edycje miały za cel przedstawić pracujące u nas kobiety, anonimowe za słuchawką telefonu czy stopką maila. W tym roku chcemy pokazać i podkreślić, że realna obecność i wizerunek kobiet w branży budowlanej odbiega od standardowych wyobrażeń. Kobieca intuicja, profesjonalizm oraz ambicja pozwalają mierzyć się z wyzwaniami w życiu prywatnym i zawodowym. 

 
 

Dotrzymujemy tempa rewolucji BIM

 

Jak DRAINFIX®CLEAN walczy z trójgłowym smogiem?

Natura walczy z zanieczyszczeniem środowiska. Zimą problem smogu osiąga swoje apogeum. Można powiedzieć, że cały czas toczy się walka, a poszkodowanymi w tej walce jest nie tylko środowisko naturalne, ale przede wszystkim ludzie.

DRAINFIX®CLEAN vs. SMOG
 
 

VII Mistrzostwa Polski Architektów w golfie - GOLF ARCHI CUP 2016

W dniach 16-17 września ponad pięćdziesięciu architektów spotkało się na pięknie zaprojektowanym polu golfowym Rosa Private Golf Club w Konopiskach k/Częstochowy, aby rywalizować w VII Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie oraz poznać podstawy dyscypliny podczas Akademii Golfa. Odbywające się po raz siódmy Mistrzostwa ponownie przyciągnęły sporą grupę architektów. Akademia Golfa dla Architektów po raz pierwszy odbyła się w formacie dwudniowym, co pozwoliło na pełniejsze przekazanie podstaw i zaznajomienie uczestników z tym szlachetnym sportem.
Dziękujemy za wspólne sportowe emocje!

Golf Archi Cup 2016
 
 

XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w tenisie - TENNIS ARCHI CUP 2016

Na początku czerwca odbyły się kolejne Mistrzostwa Architektów w Tenisie. Ponad 80-ciu uczestników rozegrało turniejowe mecze na kortach Kortowo Tennis Club w Poznaniu. Impreza obfitowała w emocje sportowe i przebiegła w fantastycznej atmosferze. Dodatkowej adrenaliny dostarczył ulewny sobotni deszcz. Skuteczność naszych odwodnień pozwoliła jednak szybko kontynuować rozgrywki :) Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

Tennis Archi Cup 2016
 
 

XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie i Snowboardzie - SKI ARCHI CUP 2016

W dniach 04-06 marca w Zakopanem odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski Architektów. Było nam niezmiernie miło dopingować w sportowej rywalizacji wszystkim narciarzom i snowboardzistom. Był czas na białe szaleństwo i był też na rozmowę podczas wielu towarzyszących imprezie atrakcji. Cieszymy się ze spotkań w przemiłej atmosferze i liczymy na równie gorące sportowe emocje w przyszłym roku.

Ski Archi Cup 2016
 
 

Dzień Młodego Architekta - Konkurs 4YoungArchitects 2016

Drugie, w tej edycji konkursu, spotkanie z Młodymi Architektami odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie. Konsultacje, wykłady i warsztaty zgromadziły ponad 400 osób. Możliwość uzyskania porad od ekspertów, ćwiczenia z czołowymi polskimi architektami to doskonała szansa na pozyskanie wiedzy i bardzo cennych umiejętności praktycznych.

Dziękując za spotkanie, liczymy na udane projekty konkursowe i życzymy powodzenia na drodze zawodowej Młodym Architektom.

Dzień Młodego Architekta 10.2015
 
 
 
 
 

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

 
 

Imprint        Privacy policy