• Change country
  • Polska

Hauraton Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 61 6625444
hauraton@hauraton.com.pl

Blog

 

GKS? Nikiszowiec? A może już inna wizytówka miasta?

Katowice .KTW odwodnienie

Jakie jest Wasze pierwsze skojarzenie z miastem Katowice? 

Czy wspomniany GKS, czy kultura, muzyka czy może świat gamingowy? 

Nie ulega wątpliwości, że stolica Górnego Śląska już każdemu z czymś się kojarzy pozytywnie. 


A przemiana Katowic ciągle zadziwia.

 
 

Światowy Dzień Wody 2018

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jakie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

Hauraton Naturalnie
Światowy dzień wody
 
 

Kalendarz Kobieca Strona HAURATON 2018

Kalendarz Kobieca Strona HAURATON 2018zoom


"Kobieca strona HAURATON 2018" to trzecia edycja kalendarza z portretami naszych koleżanek, które współtworzą zespół HAURATON Polska. Pierwsze edycje miały za cel przedstawić pracujące u nas kobiety, anonimowe za słuchawką telefonu czy stopką maila. W tym roku chcemy pokazać i podkreślić, że realna obecność i wizerunek kobiet w branży budowlanej odbiega od standardowych wyobrażeń. Kobieca intuicja, profesjonalizm oraz ambicja pozwalają mierzyć się z wyzwaniami w życiu prywatnym i zawodowym. 

 
 

Dotrzymujemy tempa rewolucji BIM

BIM to rewolucja, spojrzenie w przyszłość. Postęp, który można porównać do zamiany deski kreślarskiej na komputer. 

HAURATON chce być częścią tej rewolucji, dotrzymywać jej tempa, wejść odważnie w świat projektowania obiektów w przestrzeni wirtualnej.

Dotrzymujemy tempa rewolucji BIM.

 
 

Jak DRAINFIX®CLEAN walczy z trójgłowym smogiem?

Natura walczy z zanieczyszczeniem środowiska. Zimą problem smogu osiąga swoje apogeum. Można powiedzieć, że cały czas toczy się walka, a poszkodowanymi w tej walce jest nie tylko środowisko naturalne, ale przede wszystkim ludzie.

DRAINFIX®CLEAN vs. SMOG
 
 

VII Mistrzostwa Polski Architektów w golfie - GOLF ARCHI CUP 2016

W dniach 16-17 września ponad pięćdziesięciu architektów spotkało się na pięknie zaprojektowanym polu golfowym Rosa Private Golf Club w Konopiskach k/Częstochowy, aby rywalizować w VII Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie oraz poznać podstawy dyscypliny podczas Akademii Golfa. Odbywające się po raz siódmy Mistrzostwa ponownie przyciągnęły sporą grupę architektów. Akademia Golfa dla Architektów po raz pierwszy odbyła się w formacie dwudniowym, co pozwoliło na pełniejsze przekazanie podstaw i zaznajomienie uczestników z tym szlachetnym sportem.
Dziękujemy za wspólne sportowe emocje!

Golf Archi Cup 2016
 
 

XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w tenisie - TENNIS ARCHI CUP 2016

Na początku czerwca odbyły się kolejne Mistrzostwa Architektów w Tenisie. Ponad 80-ciu uczestników rozegrało turniejowe mecze na kortach Kortowo Tennis Club w Poznaniu. Impreza obfitowała w emocje sportowe i przebiegła w fantastycznej atmosferze. Dodatkowej adrenaliny dostarczył ulewny sobotni deszcz. Skuteczność naszych odwodnień pozwoliła jednak szybko kontynuować rozgrywki :) Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

Tennis Archi Cup 2016
 
 

XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie i Snowboardzie - SKI ARCHI CUP 2016

W dniach 04-06 marca w Zakopanem odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski Architektów. Było nam niezmiernie miło dopingować w sportowej rywalizacji wszystkim narciarzom i snowboardzistom. Był czas na białe szaleństwo i był też na rozmowę podczas wielu towarzyszących imprezie atrakcji. Cieszymy się ze spotkań w przemiłej atmosferze i liczymy na równie gorące sportowe emocje w przyszłym roku.

Ski Archi Cup 2016
 
 

Dzień Młodego Architekta - Konkurs 4YoungArchitects 2016

Drugie, w tej edycji konkursu, spotkanie z Młodymi Architektami odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie. Konsultacje, wykłady i warsztaty zgromadziły ponad 400 osób. Możliwość uzyskania porad od ekspertów, ćwiczenia z czołowymi polskimi architektami to doskonała szansa na pozyskanie wiedzy i bardzo cennych umiejętności praktycznych.

Dziękując za spotkanie, liczymy na udane projekty konkursowe i życzymy powodzenia na drodze zawodowej Młodym Architektom.

Dzień Młodego Architekta 10.2015
 
 
 
 
 

Hauraton Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 61 6625444
hauraton@hauraton.com.pl

 
 

Imprint        Privacy policy