Hauraton odwadniania

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

Historia firmy HAURATON - lata 1980 - 2003

1980 - Odwodnienia liniowe na specjalne obszary

Rewolucyjne rozwiązanie w zakresie odwadniania dachów

Wraz z wprowadzeniem na rynek marki DACHFIX firma HAURATON zaoferowała nową możliwość kształtowania powierzchni dachów płaskich i tarasów. Rozwój tej linii produktów jest w chwili obecnej tak rewolucyjny, że przepisy budowlane „Wytyczne dotyczące dachów płaskich“ zostały specjalnie dostosowane do produktów. Również w latach 80-tych powstał program SPORT. Dzięki tym korytkom, dopuszczonym również do stosowania na międzynarodowych obiektach sportowych, woda z powierzchni jest niezawodnie odprowadzana.

HAURATON - historia na zdjęciach

HAURATON 1980zoom
 

1990 - Nowe możliwości w Europie

W Europie pojawia się RECYFIX

Już na początku lat 90-tych HAURATON zaczyna rozbudowę sieci handlowej w Niemczech i eksportuje do wielu krajów Europy Zachodniej i Środkowej. Ważnym krokiem było wprowadzenie wówczas nowej marki produktów - RECYFIX. Produkty te (w tym oczywiście korytka odwadniające) są wykonane z tworzywa pochodzącego w 100% z recyklingu, dzięki czemu zapewniają bezproblemowy transport i montaż, a są jednocześnie bardzo trwałe. Produkty tej marki zapewniły firmie HAURATON wiodące miejsce w Europie, jako producenta oferującego odwodnienia z tworzywa PE-PP.

HAURATON 1990zoom
 

2003 - Nowe produkty podbijają nowe rynki

Systemy rozsączania - technologia przyszłości

Przeciążone sieci kanalizacyjne i coraz częściej występujące powodzie zmuszają władze do zastanowienia się nad nowymi rozwiązaniami dotyczącymi gospodarki wodnej. Firma HAURATON od początku tysiąclecia w coraz większym stopniu inwestuje w rozwój koncepcji w zakresie rozsączania wód opadowych. Bloki rozsączające DRAINFIX BLOC charakteryzują się bardzo dużą pojemnością przy wykorzystaniu małej nawierzchni przeznaczonej do zabudowy. Powierzchnie nad zabudowanym modułem mogą być jednocześnie wciąż używane w sposób zgodny z ich przeznaczeniem.

HAURATON 2003zoom
 
 
 
 

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

 
 

Imprint        Privacy policy