Hauraton odwadniania

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

Historia firmy HAURATON - lata 2006 - 2009

2006 - 50- lecie istnienia firmy HAURATON

Przyszłość kształtuje świat

Firma HAURATON istnieje już 50 lat – cieszymy się z kolejnych pięćdziesięciu. Oferowane przez nas produkty: odwodnienia liniowe, separatory i rozsączanie to coraz bardziej znane i cenione rozwiązania. Z nową koncepcją marketingową i obszerną ofertą produktów odpowiadających międzynarodowym standardom zdobywamy ciągle nowe pozycje na coraz bardziej globalnym rynku. Zdrowy rozwój jest przy tym dla nas ciągle ważniejszy niż szybki zysk. Nasza siedziba mieścić się będzie dlatego w dalszym ciągu w Niemczech. Rozpoczyna się budowa nowej siedziby w Ötigheim - to tylko 5 km od Rastatt.

HAURATON - historia na zdjęciach

HAURATON 2006zoom
 

2008 - Nowe centrum logistyczne - dalszy rozwój

Ciągły wzrost obrotów

Wraz z otwarciem nowego centrum logistycznego i stworzeniem nowych przestrzeni produkcyjnych poszerzyliśmy swoje możliwości. Inwestując w ten sposób chcemy sprostać ciągle rosnącym wymaganiom naszych klientów. Od wielu lat odnotowujemy ciągły wzrost obrotów jeśli chodzi o eksport, ale również na naszym rodzimym rynku w roku 2007 odnotowaliśmy znacznie większy obrót. "Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne jesteśmy silnie związani z rynkiem lokalnym. Dlatego bardzo ważne jest dla nas to, że siedziba mieści się w Niemczech, nie tylko jeśli chodzi o logistykę, ale również o produkcję" - mówi dyrektor generalny firmy HAURATON Marcus Reuter.

HAURATON in Ötigheimzoom
 

2009 - HAURATON na starcie Formuły 1

Największe zamówienie w historii firmy HAURATON - odwodnienia na torze Formuły 1 Yas Marina Circuit w Abu Dhabi

Na ten nowy tor wyścigowy dostarczyliśmy ponad 20 km kanałów odwadniających - to największe z dotychczas realizowanych zamówień. Specjalnie na potrzeby toru stworzony został nowy system odwodnień - RECYFIX HICAP typ G. Ten bardzo innowacyjny, wręcz rewolucyjny system składa się z korpusu wykonanego z tworzywa i nasady ze szczeliną wlotową z żeliwa sferoidalnego GGG-50, dzięki czemu oferuje największą pewność i wytrzymałość na obciążenia. Także pod względem logistycznym i montażowym produkt ten wyznacza nowe standardy: dostawy produktów oraz wiedzy niezbędnej do ich montażu pomimo ogromnej odległości zostały zrealizowane sprawnie i na czas, dzięki czemu zaplanowany na 1 listopada 2009 r. wyścig odbył się na czas.

HAURATON in Abu Dhabizoom
 
 
 
 

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

 
 

Imprint        Privacy policy