Hauraton odwadniania

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

Historia firmy HAURATON - lata 2010 do dziś

2010 - Nowy wynalazek firmy HAURATON - ruszt FIBRETEC - HAURATON zdobywa International Design Price Award

Wynalazki to nasza pasja

Nasi klienci stale pytali nas o kompletny system odwodnienia liniowego, który byłby jednocześnie bardzo silny i wytrzymały na korozję. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie nasze specjalistyczne działy we współpracy z projektantami przemysłowymi i biurami projektowymi opracowaliśmy nowy materiał do produkcji rusztów i stworzyliśmy unikalny i wysoce funkcjonalny produkt. Ruszt szczelinowy FIBRETEC zdobył srebrny medal w międzynarodowym konkursie Focus Open 2010.

HAURATON - historia na zdjęciach

Designpreis Focus Open für FIBRETEC Stegrostzoom
 

2010 - badania HAURATON! Długoterminowy test oczyszczania wody deszczowej

Przedstawiono wyniki długoterminowych testów badających oczyszczanie wody deszczowej

Od ponad 2 lat HAURATON bada w praktyce w jaki sposób działają filtry służące do oczyszczania wody deszczowej zamontowane w korytkach. Wyniki tych długoterminowych badań zostały przedstawione na licznych seminariach tematycznych i zostały ocenione przez naukowców i uznane przez niezależne instytuty specjalistyczne. Pozwoliło to na zaprojektowanie systemu pozwalającego na oczyszczanie wód opadowych - DRAINFIX CLEAN.

DRAINFIX CLEAN Versuchsanlage in Augsburgzoom
 

2011 - Otwarcie oddziału w Brazylii

Pierwszy oddział firmy HAURATON w Ameryce Południowej

Po tym jak w ostatnich latach firma HAURATON rozszerzała w sposób ciągły swój obszar działania głównie na rynku europejskim; w roku 2011 założony został pierwszy w Ameryce Południowej oddział w Brazylii.

HAURATON in Brasilienzoom
 

2011 - Rekordowe obroty

Rozwój we wszystkich grupach produktowych

W 2011 został pobity ostatni rekord obrotowy firmy HAURATON z 2008 roku. Z obrotem w wysokości prawie 84 milionów € firma osiągnęła tak wiele jak nigdy dotąd w historii. Wzrost został osiągnięty we wszystkich grupach produktowych i na wszystkich rynkach. Do tego doskonałego wyniku przyczynił się zarówno bezpośrednio wzrost sprzedaży na rynku niemieckim jak i wzrost sprzedaży eksportowej.

 
 
 
 

HAURATON Polska Sp. z o. o.
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań / Polska
+48 601704353
biuro@hauraton.com

 
 

Imprint        Privacy policy